Вудилище Brain Apex New 420-200
Відео 1Фото 4 |
Brain Apex New 420-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex New 420-200
Усі ціни 9 →Удилище фидерное Brain Apex NEW 4.20m max 200g (1858.52.76) | 3 080 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 200g (1858.52.76) | 3 080 грн. |
Удилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 200g (1858.52.76) 1858.52.76 | 3 080 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 4.20m max 200g (1858.52.76) 1858.52.76 | 3 080 грн. |
Фидерное удилище Brain Apex NEW 4.20m max 200g 1858.52.76 | 3 080 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →