Вудилище Mikado Under Ice A 50
Mikado Under Ice A 50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mikado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mikado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mikado Under Ice A 50
Зимова вудка Mikado UNDER ICE A50 50 см (WX04-01) | 298 грн. |
Зимова вудка Mikado UNDER ICE A50 50см | 298 грн. |
Вудка Mikado Under Ice A50 50cm (WX04-01) | 298 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →