Комутатор MikroTik CSS610-8P-2S+IN
Відео 6Фото 5 |
MikroTik CSS610-8P-2S+IN 8 GE / 2 SFP+8 GE / 2 SFP+, PoE 140 Вт |
|
Є можливість живлення джерела змінного струму 100 – 240 У.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CSS610-8P-2S+IN
Усі ціни 52 →MikroTik CSS610-8P-2S+IN | 11 899 грн. |
Mikrotik CSS610-8P-2S+IN Комутатор | 8 160 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik CSS610-8P-2S+IN | 9 212 грн. |
Мережевий комутатор Mikrotik CSS610-8P-2S+IN | 9 400 грн. |
MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN | 9 767 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації MikroTik CSS610-8P-2S+IN
Ціни на MikroTik CSS610-8P-2S+IN |
---|---|---|---|---|
MikroTik CSS610-8G-2S+IN | від 4 196 грн. | 55 пропозицій | ||
MikroTik CSS610-8P-2S+IN | від 8 072 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →