Комутатор MikroTik CRS106-1C-5S
Відео 2Фото 7 |
MikroTik CRS106-1C-5S |
|
Можливість живлення комутатора по PoE.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS106-1C-5S
Усі ціни 58 →MikroTik CRS106-1C-5S | 3 082 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik CRS106-1C-5S | 2 454 грн. |
MikroTik CRS106-1C-5S Комутатор | 2 100 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Mikrotik CRS106-1C-5S | 2 356 грн. |
Комутатор керований 3 рівня Mikrotik Cloud Router Switch (CRS106-1C-5S) | 2 438 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →