Комутатор MikroTik CRS504-4XQ-OUT
Відео 1Фото 7 |
MikroTik CRS504-4XQ-OUT |
|
Керується RouterOS v7, L5. Захист за стандартом IP66.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik CRS504-4XQ-OUT
Усі ціни 29 →MikroTik CRS504-4XQ-OUT | 40 900 грн. |
Mikrotik CRS504-4XQ-OUT Комутатор | 32 560 грн. |
Мережевий комутатор Mikrotik Cloud Router Switch (CRS504-4XQ-OUT) | 40 900 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik Cloud Router Switch (CRS504-4XQ-OUT) | 40 082 грн. |
MikroTik Cloud Router Switch (CRS504-4XQ-OUT) | 36 660 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →