Комутатор MikroTik netPower Lite 7R (CSS610-1GI-7R-2S+OUT)
Відео 2Фото 2 |
MikroTik netPower Lite 7R |
|
Один порт PoE in для живлення комутатора по витій парі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik netPower Lite 7R
Усі ціни 45 →MikroTik CSS610-1GI-7R-2S+OUT | 6 716 грн. |
Комутатор некерований Mikrotik netPower Lite 7R CSS610-1Gi-7R-2SOUT | 5 519 грн. |
Мережевий комутатор MikroTik Cloud Smart Switch netPower Lite 7R CSS610-1G | 5 319 грн. |
Mikrotik netPower Lite 7R (CSS610-1Gi-7R-2S+OUT) Комутатор CSS610-1Gi-7R-2 | 4 920 грн. |
Сетевой коммутатор MikroTik Cloud Smart Switch netPower Lite 7R CSS610-1Gi | 5 212 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →