Комутатор MikroTik netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT)
Відео 3Фото 4 |
MikroTik netPower 15FR |
|
Можна вибрати операційну систему при завантаженні, Switch Router OS або OS Level 5.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MikroTik 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MikroTik.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MikroTik netPower 15FR
Усі ціни 34 →MikroTik CRS318-1FI-15FR-2S-OUT | 6 854 грн. |
Мережевий комутатор Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT | 6 855 грн. |
Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT Комутатор | 5 560 грн. |
Сетевой коммутатор Mikrotik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT | 6 718 грн. |
MikroTik Cloud Router Switch netPower 15FR (CRS318-1FI-15FR-2S-OUT) | 6 963 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →