Плита ELEYUS Faro 5001 EF WH білий
Фото 22 |
ELEYUS Faro 5001 EF WH білий білий коричневий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Faro 5001 EF WH білий
Усі ціни 32 →Газова плита Eleyus Faro 5001 EF WH | 11 636 грн. |
ELEYUS FARO 5001 EF WH | 11 671 грн. |
Плита газова Eleyus FARO 5001 EF WH | 12 419 грн. |
Газовая плита Eleyus Faro 5001 Ef Wh | 10 806 грн. |
ELEYUS FARO 5001 EF WH | 11 613 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Faro 5001 EF WH
Ціни на ELEYUS Faro 5001 EF WH |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Faro 5001 EF WH білий | від 9 749 грн. | 34 пропозиції | ||
ELEYUS Faro 5001 EF BR коричневий | від 10 250 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →