Дриль Milwaukee HD2E 13 R (4933390186)
Фото 7 |
Milwaukee HD2E 13 R |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee HD2E 13 R
Дриль MILWAUKEE, HD2E 13 R, 705Вт, 2шв. | 13 209 грн. |
Milwaukee HD2E 13 R/S 4933390186 | 19 040 грн. |
Milwaukee HD2E 13 R/S 4933390186 | 19 516 грн. |
Milwaukee HD2E 13 R/S 4933390186 | 19 992 грн. |
Дриль Milwaukee HD2E 13R 705 Вт (4933390186) | 13 209 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →