Дриль Metabo BE 600/13-2 600383000
Фото 4 |
Metabo BE 600/13-2 600383000 без кейсакейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BE 600/13-2 600383000
Усі ціни 8 →Дриль Metabo BE 600/13-2 (600383000) | 11 591 грн. |
Дриль Metabo BE 600/13-2 600383000 | 11 592 грн. |
Дриль METABO BE 600/13-2 600383000 | 12 202 грн. |
Дрель Metabo BE 600/13-2 | 12 202 грн. |
ще 3 пропозиції
Особливості комплектації:
- Артикул 600383000 — поставляється без кейса
- Артикул 600383700 — поставляється з кейсом
Модификації Metabo BE 600/13-2 600383000
Ціни на Metabo BE 600/13-2 600383000 |
---|---|---|---|---|
Metabo BE 600/13-2 600383000 | від 11 591 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BE 600/13-2 600383700 | від 9 224 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →