Дриль Bosch EasyImpact 600 0603133020
Відео 2Фото 8 |
Bosch EasyImpact 600 0603133020 |
|
Модель 0603133020 поставляється без кейса, а модель 0603133021 — з кейсом.
Один із найпростіших дрилів у лінійці «зелених» інструментів Bosch, призначених для аматорського застосування. Працює від мережі та оснащена двигуном на 600 Вт (з них 370 Вт – це корисна потужність). Швидкість лише одна (до 3000 об/хв), але є ударний режим (до 45000 уд/хв). Швидкозатискний патрон може тримати свердла діаметром до 13 мм та інше оснащення аналогічного розміру. Маючи крутний момент в 15 Нм, дриль Bosch EasyImpact 600 може робити отвори діаметром до 25 мм у деревині, до 12 мм — у бетоні та до 10 мм — у сталі. Інструмент в даній комплектації поставляється разом з невеликим пластиковим кейсом та корисним приладдям (обмежувачем глибини свердління та додатковою рукояткою), для яких також передбачено місце у валізі.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch EasyImpact 600 0603133020
Усі ціни 40 →Дрель ударная Bosch EasyImpact 600 0603133020 | 1 599 грн. |
Дриль ударний Bosch EasyImpact 600 у чемодані 0603133020 | 1 672 грн. |
Дрель ударная Bosch EasyImpact 600 в чемодане 0603133020 | 1 672 грн. |
Ударний дриль Bosch EasyImpact 600 (0.6 кВт) (0603133020) 0603133020 | 1 672 грн. |
Дриль ударний Bosch EasyImpact 600, 600Вт, БЗП, 3000 об/хв, 1.7 кг, кейс 0 | 1 672 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →