Дриль Milwaukee PD 705 (4933431955)
Відео 3Фото 6 |
Milwaukee PD 705 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee PD 705
Усі ціни 11 →Дриль Milwaukee PD 705 (4933431955) 4933431955 | 5 428 грн. |
Дриль ударний Milwaukee PD705 (0.7 кВт, 3000 об/хв, 15 Нм) (4933431955) 49 | 6 391 грн. |
Дриль з ударом MILWAUKEE, PD-705, 705Вт | 6 391 грн. |
Дриль ударна Milwaukee PD-705 (4933431955) | 5 289 грн. |
Дриль Milwaukee PD-705, 705Вт (4933431955) | 5 342 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →