Дриль-шурупокрут Milwaukee M12 FPD2-402X (4933479869)
Відео 4Фото 25 |
Milwaukee M12 FPD2-402X |
|
У комплекті 2 акумулятори 12 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M12 FPD2-402X
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт Milwaukee M12 FPD2-402X (12 В,2х4 А | 12 990 грн. |
Milwaukee M12 FPD2-402X 4933479869 | 19 960 грн. |
Milwaukee M12 FPD2-402X 4933479869 | 20 459 грн. |
Milwaukee M12 FPD2-402X 4933479869 | 20 958 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M12 FPD2-402X
Ціни на Milwaukee M12 FPD2-402X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M12 FPD2-202X | від 13 880 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FPD2-402X | від 12 990 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M12 FPD2-602X | від 21 920 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →