Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLDD-0X (4933464555)
Відео 3Фото 12 |
Milwaukee M18 CBLDD-0X |
|
У комплекті кейс.
Модель M18 CBLDD-0X поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 CBLDD-0X
Усі ціни 7 →Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 CBLDD-0X (4933464555) 4933464555 | 5 899 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLDD-0X 60 Нм, кейс (без АКБ та ЗП) (4933464555) | 5 941 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLDD-0X 60 Нм, кейс (без АКБ и ЗУ) (4933464555) | 5 541 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLDD-0X 60 Нм, кейс (без АКБ та ЗП) (4933464555) | 5 899 грн. |
Milwaukee Шуруповерт Milwaukee M18 CBLDD-0X 60 Нм, кейс (без АКБ та ЗП) (4 | 5 899 грн. |
Дриль-шурупокрут аккумуляторная бесщёточная Milwaukee M18 CBLDD-0X (493346 | 5 900 грн. |
Шуруповерт Milwaukee M18 CBLDD-0X 60 Нм, кейс (без АКБ та ЗУ) (4933464555) | 7 563 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 CBLDD-0X
Ціни на Milwaukee M18 CBLDD-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 CBLDD-202C | від 14 734 грн. | 5 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLDD-402C | від 25 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Milwaukee M18 CBLDD-0 | від 4 274 грн. | 9 пропозицій | ||
Milwaukee M18 CBLDD-0X | від 5 541 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →