Шурупокрут Milwaukee M18 FID3-0X (4933479864)
Відео 3Фото 27 |
Milwaukee M18 FID3-0X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
Модель M18 FID3-0X поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FID3-0X
Усі ціни 6 →Шурупокрут Milwaukee M18 FID3-0X (4933479864) 4933479864 | 13 778 грн. |
Гвинтокрут акумуляторний 1/4" HEX MILWAUKEE, M18 FID3-0X, 226Нм, (HDкейс) | 13 984 грн. |
Milwaukee M18 FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA ¼″ HEX BEZ AKUMUL. M18FID3-0X 49334 | 19 560 грн. |
Milwaukee M18 FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA ¼″ HEX BEZ AKUMUL. M18FID3-0X 49334 | 20 049 грн. |
Milwaukee M18 FUEL™ ZAKRĘTARKA UDAROWA ¼″ HEX BEZ AKUMUL. M18FID3-0X 49334 | 20 538 грн. |
Шурупокрут ударний акумуляторний безщітковий Milwaukee M18 FID3-0 крут. мо | 13 039 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FID3-0X
Ціни на Milwaukee M18 FID3-0X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FID3-502X | від 21 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FID3-0X | від 13 039 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →