Дриль-шурупокрут Milwaukee M18 FPD3-502X
Відео 4Фото 35 |
Milwaukee M18 FPD3-502X акк. 2 шт 5 Агод акк. відсутній |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (5 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Milwaukee 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Milwaukee.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Milwaukee M18 FPD3-502X
Дриль-шурупокрут з ударом акумуляторний MILWAUKEE, M18 FPD3-502X, 158Нм, ( | 25 158 грн. |
Milwaukee M18 FPD3-502X 4933479860 | 19 040 грн. |
Milwaukee M18 FPD3-502X 4933479860 | 19 516 грн. |
Milwaukee M18 FPD3-502X 4933479860 | 19 992 грн. |
Відеоогляди
Модификації Milwaukee M18 FPD3-502X
Ціни на Milwaukee M18 FPD3-502X |
---|---|---|---|---|
Milwaukee M18 FPD3-502X | від 19 040 грн. | 4 пропозиції | ||
Milwaukee M18 FPD3-0X | від 10 149 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →