Біти / торцеві голівки Intertool VT-3361
Відео 1Фото 4 |
Intertool VT-3361 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool VT-3361
Усі ціни 18 →Intertool Intertool VT-3361 | 369 грн. |
Отвертка реверсионная с комплектом насадок 57 ед VT-3361 Intertool | 369 грн. |
Intertool Отвертка реверсионная с комплектом насадок 57 ед Intertool (VT-3 | 339 грн. |
Викрутка реверсивна з комплектом насадок 57 од. INTERTOOL VT-3361 | 579 грн. |
Викрутка реверсивна з комплектом насадок 57 од. INTERTOOL VT-3361 | 683 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →