Витяжка Minola HBI 5025 BL LED чорний
Фото 10 |
Minola HBI 5025 BL LED чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5025 BL LED чорний
Усі ціни 13 →Minola HBI 5025 BL LED | 2 399 грн. |
Minola Minola HBI 5025 BL LED | 2 399 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5025 BL LED | 2 199 грн. |
Витяжка Minola HBI 5025 BL LED | 2 399 грн. |
Витяжка кухонна Minola HBI 5025 BL LED | 2 199 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Minola HBI 5025 BL LED
Ціни на Minola HBI 5025 BL LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5025 WH LED білий | від 2 356 грн. | 18 пропозицій | ||
Minola HBI 5025 I LED нержавіюча сталь | від 2 453 грн. | 26 пропозицій | ||
Minola HBI 5025 BL LED чорний | від 2 199 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →