Витяжка Minola HPL 615 BL чорний
Фото 9 |
Minola HPL 615 BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HPL 615 BL чорний
Усі ціни 14 →Minola HPL 615 BL | 2 499 грн. |
Вытяжка Minola Hpl 615 Bl | 2 499 грн. |
Вытяжка Minola hpl 615 bl | 2 185 грн. |
Витяжка Minola HPL 615 BL | 2 499 грн. |
Кухонная вытяжка Minola HPL 615 BL | 2 374 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Minola HPL 615 BL
Ціни на Minola HPL 615 BL |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 615 WH білий | від 2 357 грн. | 12 пропозицій | ||
Minola HPL 615 I нержавіюча сталь | від 2 179 грн. | 17 пропозицій | ||
Minola HPL 615 BL чорний | від 2 075 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →