Витяжка Minola HPL 617 I нержавіюча сталь
Фото 8 |
Minola HPL 617 I нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Minola HPL 617 I
Ціни на Minola HPL 617 I |
---|---|---|---|---|
Minola HPL 617 WH білий | від 2 716 грн. | 13 пропозицій | ||
Minola HPL 617 I нержавіюча сталь | від 2 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Minola HPL 617 BL чорний | від 2 716 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →