Витяжка Minola HBI 5025 I LED нержавіюча сталь
Фото 6 |
Minola HBI 5025 I LED нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HBI 5025 I LED нержавіюча сталь
Усі ціни 24 →Minola Minola HBI 5025 I LED | 2 499 грн. |
Minola HBI 5025 I LED | 2 499 грн. |
Кухонна витяжка Minola HBI 5025 I LED | 2 497 грн. |
MINOLA HBI 5025 I LED | 2 478 грн. |
MINOLA HBI 5025 I LED | 2 466 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Minola HBI 5025 I LED
Ціни на Minola HBI 5025 I LED |
---|---|---|---|---|
Minola HBI 5025 WH LED білий | від 2 279 грн. | 17 пропозицій | ||
Minola HBI 5025 I LED нержавіюча сталь | від 2 374 грн. | 25 пропозицій | ||
Minola HBI 5025 BL LED чорний | від 2 199 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →