Витяжка Minola HTL 5214 I 700 LED нержавіюча сталь
Фото 10 |
Minola HTL 5214 I 700 LED нержавіюча сталь 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Minola HTL 5214 I 700 LED
Ціни на Minola HTL 5214 I 700 LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 5214 WH 700 LED білий | від 2 640 грн. | 21 пропозиція | ||
Minola HTL 5214 I 700 LED нержавіюча сталь | від 3 067 грн. | 1 пропозиція | ||
Minola HTL 5214 BL 700 LED чорний | від 2 567 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →