Витяжка Minola HTL 514 WH LED білий
Фото 7 |
Minola HTL 514 WH LED білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola HTL 514 WH LED білий
Усі ціни 8 →Вытяжка Minola Htl 514 Wh Led | 2 400 грн. |
Вытяжка Minola htl 514 wh led | 2 378 грн. |
Витяжка Minola HTL 514 WH LED | 2 201 грн. |
Кухонная вытяжка Minola HTL 514 WH LED | 2 470 грн. |
Вытяжка Minola HTL 514 WH LED | 2 315 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Minola HTL 514 WH LED
Ціни на Minola HTL 514 WH LED |
---|---|---|---|---|
Minola HTL 514 WH LED білий | від 2 201 грн. | 8 пропозицій | ||
Minola HTL 514 BL LED чорний | від 2 599 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →