Кухонна мийка MIRA MR 490 490x490
Фото 4 |
MIRA MR 490 490x490510x510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIRA MR 490 490x490
Усі ціни 25 →MIRA MR 490 Decor | 1 359 грн. |
MIRA MR 490 Decor | 1 176 грн. |
Кухонная мойка Mira MR 490 Decor 000014442 | 1 264 грн. |
Мийка кухонна Mira MR 490 E Satin | 1 193 грн. |
MIRA MR 490 Polish | 1 033 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації MIRA MR 490
Ціни на MIRA MR 490 |
---|---|---|---|---|
MIRA MR 490 490x490 | від 825 грн. | 29 пропозицій | ||
MIRA MR 510 510x510 | від 613 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →