Змішувач Haiba Mars 004 HB0248
Haiba Mars 004 HB0248 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Mars 004 HB0248
Усі ціни 46 →Змішувач кухонний однозахватний HAIBA MARS 004 коричневий латунь HB0244 | 656 грн. |
Haiba Кухонный смеситель Haiba Mars 004 (HB0248) | 818 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba MARS 004 білий (HB0247) | 656 грн. |
Змішувач для кухні Haiba MARS 004 білий (HB0247) | 656 грн. |
Змішувач кухонний однозахватний HAIBA MARS 004 чорний латунь HB0243 | 656 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →