Кухонна мийка MIRA MR 510 510x510
Фото 4 |
MIRA MR 510 490x490510x510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIRA MR 510 510x510
Усі ціни 10 →Мойка кухонная Mira MR 510 S Matt 0.6 000006512 | 613 грн. |
Мийка кухонна Mira MR 510 Matt | 1 116 грн. |
Мойка кухонная Mira MR 510 Matt 000019870 | 1 038 грн. |
Мийка кухонная Mira MR 510 E Satin 0.6 | 850 грн. |
Мийка кухонная Mira MR 510 D Decor 0.6 | 875 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації MIRA MR 510
Ціни на MIRA MR 510 |
---|---|---|---|---|
MIRA MR 490 490x490 | від 825 грн. | 29 пропозицій | ||
MIRA MR 510 510x510 | від 613 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →