Змішувач Haiba Zeus 777 HB0441
Haiba Zeus 777 HB0441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 777 HB0441
Усі ціни 15 →Змішувач на кухню двозахватний HAIBA Zeus хром латунь HB0441 | 971 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 777 (HB0441) | 971 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 777 HB0441 | 971 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 777 (HB0441) | 971 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 777 (HB0441) | 971 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →