Кухонна мийка MIRA MR 7750 770x500
Фото 3 |
MIRA MR 7750 |
|
Мийка має антишумную накладу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIRA MR 7750 770x500
Усі ціни 8 →Мийка кухонна Mira MR 7750 E Satin | 1 538 грн. |
Мийка кухонна Mira MR 7750 P Polish | 1 331 грн. |
Мийка кухонна Mira MR 7750 Matt | 1 495 грн. |
Мийка кухонна Mira MR 7750 E Satin | 1 540 грн. |
Миття кухонне Mira MR 7750 Matt | 1 500 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →