Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Мийки кухонні   /   Кухонні мийки   /   Miraggio

Кухонна мийка Miraggio LaPas 80 786x489

Фото - Кухонна мийка Miraggio LaPas 80 786x489
Фото 19
Miraggio LaPas 80
Колір
Тип монтажу
врізна накладна
Матеріал корпуса
кварцовий композит
Форма
прямокутна
Основних чаш
1
Розташування чаші
реверсивна
Додаткова чаша
Сушіння посуду (крило)
Перелив
Комплектація
сифон
Мінімальна ширина шафи (бази)
600 мм
Розміри робочої поверхні
786x489 мм
Розміри врізного отвору (накладна)
766x469 мм
Розміри основної чаші (ДхШхГ)
336х419x185 мм
Розміри додаткової чаші (ДхШхГ)
154x349x115 мм
Вага
17.4 кг
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
10 років
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2019
Маркування виробника
00207704

00207802

00207907

Ще
00208006

00208103

00208205

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Miraggio 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Miraggio.
Як вибрати кухонну мийкуГід з вибору кухонної мийки: розміри, форма, матеріал, спосіб встановлення та інше.

Купити Miraggio LaPas 80 786x489

Усі ціни 38 →

Кухонна мийка Miraggio LaPas 80х50

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 695 грн.

Кухонна мийка Miraggio LaPas 786х489, пісочний 60220241332

Кухонна мийка Miraggio LaPas 786х489, пісочний пропонуємо вам придбати від бренду Miraggio у онлайн каталозі техніки для опал... щеення Teploradost Наші співробітники допоможуть для вас найкращі компоненти зверніться до чату на сайті або зателефонуйте (050) 741-51-55. Також, поглянь мийки для кухні від популярних виробників - у нашому магазині. Якщо у вас залишилися питання по товару Кухонна мийка Miraggio LaPas 786х489, пісочний уточніть необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost реалізовує доставку клієнтам у міста: Суми, Кам янець-Подільський, Івано-Франківськ та у будь-яке місто України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
10 334 грн.

Кухонна мийка Miraggio LAPAS sand (0000022) Граніт | Врізна | Пісочний 0000022

Кухонна мийка Miraggio LAPAS виконана з граніту Mirastone, що забезпечує довговічність та стійкість до зовнішніх факторів. Ма... щеє одну основну простору чашу та додаткову допоміжну, що розширює функціональність. Класична прямокутна форма ідеально підходить для сучасних кухонь, гармонійно поєднуючись з різними стилями інтер’єру. Поверхня легко очищується, не поглинає вологу та витримує
Kram-market.com.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Гарантія: 10 міс.
Поскаржитись
12 918 грн.

Кухонна мийка LAPAS жасмин 0000021

Кухонна мийка LAPAS жасмин на 80% складається з кварцового піску та на 20% з поліефірної смоли, яка забезпечує міцність цього... щевиробу. Кухонна мийка витримує перепади температур від -70 до  +70 °C та не піддається впливу агресивних побутових барвників. Кухонна мийка LAPAS жасмин має однорідну текстуру та колір. Вона не вбирає запахи, відштовхує жир та забруднення, а також не змінює свого
Santehico.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Miraggio LAPAS Black Shine LAPASBlackShine

Наявність отвору під змішувач/Ні|Наявність крила/Є|Габарити упаковки (ВхШхГ)/82 х 54 х 26 см|Колір виробника/Чорний|Тип устан... щеовки/Врізна|Матеріал/Штучний камінь|Кількість чаш/Одна основна+одна додаткова|Посилання на сайт виробника/https://miraggio.ua/lapas-black|Форма/Прямокутна|Комплектація/Мийка, Сіфон, Перелив, Елементи кріплення, Інструкція, Гарантійний талон|Вага/17,4 кг|Габарити чаші (ВхШхГ)/419 х 336 х 185 мм, 154 х 394 х 135 мм|Країна виробництва/Україна|Гарантійний термін/10 років|Довжина мийки, см/48,9 см|Ширина мийки, см/78,6 см|Бренд/Miraggio
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
12 919 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Miraggio LaPas 80 786x489

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна