Кухонна мийка Schock Viola D-150 1000x500
Фото 7 |
Schock Viola D-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Viola D-150 1000x500
Усі ціни 18 →Schock Viola D-150 basalt 41 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D150 alpina-07 | 14 495 грн. |
Schock Viola D-150 mocha 63 | 9 331 грн. |
Schock Viola D-150 croma 49 | 9 331 грн. |
Кухонная мойка SCHOCK Viola D150 colorado-08 | 14 495 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →