Вантажна шина Mitas EM-01 405/70 R18 156B
Виберіть розмір вантажної шини
Mitas EM-01 405/70 R18 156B 405/70 R18 " 141 B 405/70 R18 " 156 B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas EM-01 405/70 R18 156B
Индустриальные шины Mitas EM-01 (индустриальная) 405/70 R18 156B 100155073 | 28 275 грн. |
Шини Mitas EM-01 (индустриальная) 405/70 R18 156B | 34 147 грн. |
Індустріальні шини Mitas EM-01 (індустріальна) 405/70 R18 156B | 29 972 грн. |
Модификації Mitas EM-01 405/70 R18 156B
Ціни на Mitas EM-01 405/70 R18 156B |
---|---|---|---|---|
Mitas EM-01 405/70 R18 141B | від 32 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas EM-01 405/70 R18 156B | від 28 275 грн. | 3 пропозиції |