Мотошина Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S
![]() |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S
Усі ціни 8 →Mitas Touring Force SC (140/70R16 65S *) | 3 611 грн. | ![]() |
Mitas Touring Force SC 140/70 R16 65S | 3 640 грн. | ![]() |
| 3 650 грн. |
| 3 683 грн. |
| 4 279 грн. | ![]() |
ще 3 пропозиції
Модификації Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S
| Ціни на Mitas Touring Force-SC 140/70 R16 65S |
|---|---|---|---|---|
| Mitas Touring Force-SC 3.5 -10 51P | від 2 041 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 80/80 R14 53L | від 1 412 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 80/90 R16 48P | від 1 764 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/80 R16 51P | від 2 507 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 -10 50J | від 1 845 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 -10 50M | від 1 935 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 50M | від 1 595 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 R10 61M | від 2 132 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 90/90 R14 46P | від 2 151 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/70 -14 53L | від 1 465 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/80 R16 50P | від 3 324 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 100/90 R10 61J | від 1 727 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 -13 48S | від 2 725 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R11 45P | від 1 727 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R12 47P | від 1 989 грн. | 13 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R12 47S | від 2 160 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R12 56M | від 1 666 грн. | 4 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/70 R16 52S | від 2 604 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 -12 61L | від 2 735 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 R12 61L | від 2 077 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 R14 59P | від 2 322 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/80 R14 59S | від 2 486 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 110/90 R13 56P | від 2 129 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R10 54L | від 1 796 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 51L | від 1 898 грн. | 18 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R12 58S | від 2 275 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R13 53L | від 2 044 грн. | 14 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R13 53P | від 2 287 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55P | від 3 328 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R14 55S | від 2 309 грн. | 5 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R16 57P | від 3 064 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/70 R16 57S | від 3 064 грн. | 6 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/80 R16 60P | від 3 847 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 120/90 R10 66L | від 1 989 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R10 59P | від 1 813 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R12 56L | від 2 077 грн. | 9 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/70 R16 61P | від 3 114 грн. | 3 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/80 -15 63S | від 3 890 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/80 R15 63P | від 3 734 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 130/80 R15 63S | від 3 396 грн. | 1 пропозиція | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 -14 64S | від 3 510 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 R13 57L | від 2 409 грн. | 11 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 R13 63P | від 2 413 грн. | 13 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/60 R14 64S | від 2 604 грн. | 10 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 -16 65P | від 4 230 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 -16 65S | від 4 355 грн. | 2 пропозиції | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68P | від 3 001 грн. | 8 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 140/70 R14 68S | від 3 212 грн. | 7 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 150/70 R14 66S | від 3 250 грн. | 12 пропозицій | ||
| Mitas Touring Force-SC 190/55 R17 75W | від 7 285 грн. | 1 пропозиція | ||
Відеоогляди