Душова система MIXXUS Nox 009-J SS0038
Фото 4 |
MIXXUS Nox 009-J SS0038 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Nox 009-J SS0038
Усі ціни 19 →Душова система MIXXUS NOX-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 2 709 грн. |
Душова система із змішувачем з нержавіючої сталі MIXXUS NOX-009-J (MI5751) | 3 465 грн. |
Душова система MIXXUS NOX-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 3 465 грн. |
Душова система зі змішувачем (нерж.сталь) MIXXUS NOX-009-J (SS0038) | 2 709 грн. |
Душова колона зі змішувачем (нерж.сталь) MIXXUS NOX-009-J (SS0038) | 2 709 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →