Душова система MIXXUS Ama 009-J MI2819
Фото 3 |
MIXXUS Ama 009-J MI2819 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS Ama 009-J MI2819
Усі ціни 13 →Душова система MIXXUS AMA-009-J із верхнім душем та виливом із нержавіючої | 5 796 грн. |
Душова колона із змішувачем MIXXUS AMA-009-J (MI2819), нержавіюча сталь | 5 796 грн. |
Душова колона зі змішувачем MIXXUS AMA-009-J (з нерж. сталі) (MI2819) | 5 796 грн. |
Душова колона із змішувачем MIXXUS AMA-009-J (з нерж. сталі) (MI2819) | 5 796 грн. |
Душова колона із змішувачем MIXXUS AMA-009-J (MI2819), нержавіюча сталь (S | 5 796 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →