Моторне мастило MOBIL Delvac 1330 20 л (127616)
MOBIL Delvac 1330 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOBIL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOBIL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MOBIL Delvac 1330 20 л
Mobil Delvac 1330 (20л)Швидка доставка по всій Україні. Свій склад в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Гарантія якості. Shiny-Diski.com.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 686 грн. |
Моторное масло Mobil Delvac 1330 20л 5246Mobil Delvac 1320, 1330, 1340 и 1350 - это сезонные масла для дизельных двигателей, созданные с применением базовых масел, пр... щеоизведенных по передовым технологиям, и сбалансированно Skad.in.uaМенше року (Одеса) Поскаржитись | 3 900 грн. |
Моторное масло Mobil Delvac 1330 (20л.) SM-MDELVAC133020LНе можете определиться с маслом? Мы поможем сделать правильный выбор! Это займёт не более 5 минут. Ориги... щенальный товар Быстрая доставка Без переплат О модели Mobil Delvac 1330 Mobil Delvac 1330 Применяется для дизельных двигателей тяжелой техники, работающих в тяжелых условиях магистральных перевозок и внедорожного применения 1330 - это обозначение класса вязкости масла Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись | 4 261 грн. |
Mobil Delvac 1330 (20л)Доступна расширенная гарантия. Без предоплаты! infoshina.uaЗ нами 8 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 688 грн. |
Моторна олія Mobil Delvac 1330 20 л | 4 420 грн. | Продавець: Энергия1 |
Серія MOBIL DelvacПорівняти в таблиці →
від 3 185 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Volvo VDS-3, MAN M3277, Mack EO-M Plus
від 3 540 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RLD-2, Volvo VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-N/EO-M Plus, Caterpillar ECF-2, Scania LDF-3, Cummins CES 20071/CES 20072/CES 20076/CES 20077/CES 20078, MTU Detroit Diesel Category Type 2
від 3 284 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3/235.28, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20076/CES 20077/CES 20078
від 4 110 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.31/228.51, Renault RLD-2/RLD-3, Volvo VDS-3/VDS-4/VDS-4.5, MAN M3775, Mack EO-O Premium Plus, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081/CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA, MTU Detroit Diesel Category Type 3.1
від 924 грн.
4 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5/235.27, Renault RXD, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3277, Scania LDF-2/LDF-3, Cummins CES 20072, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 3 821 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5/235.27, Renault RXD, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3277, Scania LDF-2/LDF-3, Cummins CES 20072, MTU Detroit Diesel Category Type 3
від 3 604 грн.
20 л, напівсинтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, MB 228.31, Volvo VDS-3/VDS-4, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20081, Deutz DQC II-10 LA
від 3 472 грн.
20 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20071/CES 20072
від 690 грн.
4 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20071/CES 20072
від 32 383 грн.
208 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.5, Volvo VDS-3, MAN M3277, Mack EO-M Plus
від 31 286 грн.
208 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20071/CES 20072
від 30 729 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-30, вантажні авто, Volvo VDS-2
від 42 376 грн.
208 л, синтетичне, SAE 5w-30, вантажні авто, MB 228.51, Renault RLD-3, Volvo VDS-4.5, MAN M3775, Mack EOS-4.5, Caterpillar ECF-3, Cummins CES 20086, Deutz DQC IV-18 LA
від 31 341 грн.
208 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RD/RD-2, Volvo VDS-2, MAN M3275-1, MTU Detroit Diesel Category Type 2
від 4 380 грн.
20 л, синтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.51/235.28, Renault RLD-2/RLS-3, Volvo VDS-3/VDS-4, MAN M3271-1/M3477/M3575
від 33 609 грн.
208 л, мінеральне, SAE 15w-40, вантажні авто, MB 228.3, Renault RD/RD-2, MAN M3275-1
від 751 грн.
4 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, Cummins CES 20076/CES 20077/CES 20078, "Автодизель" (ЯМЗ) ЯМЗ-6-12
від 32 939 грн.
208 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, вантажні авто, MB 228.3/235.28, Renault RLD/RLD-2, Volvo VDS-2/VDS-3, MAN M3275-1, Mack EO-M Plus, Cummins CES 20076/CES 20077/CES 20078
від 7 705 грн.
20 л, синтетичне, SAE 5w-40, вантажні авто, MB 228.5, Ford WSS-M2C171-D, Volvo VDS-2/VDS-3, Mack EO-M Plus/EO-N Premium Plus, Scania LDF, Cummins CES 20071/CES 20072/CES 20075/CES 20076/CES 20077/CES 20078
від 5 111 грн.
60 л, мінеральне, SAE 30, вантажні авто, КамАз, ЗІЛ, «Ікарус»
від 1 299 грн.
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, Renault RN 0720
від 1 094 грн.
4 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-01, MB 226.5/229.5, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-Z2, MS-10725
від 1 296 грн.
4 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові авто, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, MS-11106
від 2 570 грн.
5 л, синтетичне, SAE 5w-30, легкові та вантажні авто, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51, PSA B71 2290, FCA 9.55535-S1
від 1 842 грн.
5 л, синтетичне, SAE 5w-40, легкові авто, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, BMW Longlife-98, MB 229.3
від 941 грн.
5 л, напівсинтетичне, SAE 10w-40, легкові та вантажні авто, VAG 505.00, MB 229.1