Біти / торцеві голівки TOPTUL KABE1641
TOPTUL KABE1641 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KABE1641
Головка торцевая 6-гранная ударная удлиненная Toptul 1/2" 41мм (KABE1641) | 530 грн. |
Головка торцева ударна, довга Toptul 6-гранна 1/2" 41 мм (KABE1641) | 530 грн. |
Головка торцева ударна довга 1/2" 41мм TOPTUL KABE1641 | 530 грн. |
Голівка ударна TOPTUL довга 1/2" 41мм TOPTUL KABE1641 | 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →