Біти / торцеві голівки TOPTUL GAAQ1601U
TOPTUL GAAQ1601U |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GAAQ1601U
Усі ціни 6 →Набор головок 6-гранных Toptul 1/2" 11ед. (GAAQ1601U) | 598 грн. |
Набір головок 1/2" 11од. 8~15,17,19,22мм (на планці) TOPTUL GAAQ1601U | 598 грн. |
Toptul 897599 — Набір головок TOPTUL GAAQ1601U | 691 грн. |
Набір торцевих головок 1/2" 11од 815,17,19,22мм (на планці), Toptul, GAAQ1 | 912 грн. |
Набір головок 1/2" 11од. 8~15,17,19,22мм (на планці) TOPTUL GAAQ1601U (110 | 598 грн. |
Набір головок торцевих на планці TOPTUL 1/2" 11ед. 8-22мм GAAQ1601U | 598 грн. |
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок TOPTUL GAAQ1601U:
- Розміри: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 22 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →