Литий диск MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 5Фото 4 | від 8 594 до 11 101 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MOMO Revenge 73
Характеристики
MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
MOMO Revenge R17 W7 PCD5x114,3 ET40 DIA66.1 Matt Black | 9 366 грн. |
Momo Revenge matt black (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) | 9 299 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 Matt Black WRVB70740RN6 | 10 728 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 Matt Black | 11 101 грн. |
Диски Momo Revenge 7x17 5x114,3 ET40 DIA66,1 (matt black) (1000898169) | 8 594 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі