Литий диск Oxigin 14 Oxrock 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 7 478 до 12 428 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Oxigin 14 Oxrock 36
Характеристики
Oxigin 14 Oxrock 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oxigin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oxigin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Oxigin 14 Oxrock 7,5x17/5x114,3 ET42 DIA72,6
Сортувати
Oxigin 14 Oxrock R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black OXVIERZEHN7517J42B | 8 521 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black | 8 817 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black Full Polished OXVI | 12 010 грн. |
Oxigin 14 Oxrock R17 W7.5 PCD5x114.3 ET42 DIA72.6 Black Full Polished | 12 428 грн. |
Диски Oxigin 14 7,5x17 5x114,3 ET42 DIA72,6 (black) (1000841833) | 7 478 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі