Литий диск MOMO Storm G2 9,5x22/5x150 ET33 DIA110,1
Фото 3 | від 15 570 до 18 540 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 150 мм ЦО (DIA):110.1 мм Виліт (ET):33 мм |
Модифікації MOMO Storm G2 1
Характеристики
MOMO Storm G2 9,5x22/5x150 ET33 DIA110,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Storm G2 9,5x22/5x150 ET33 DIA110,1
Сортувати
Литые диски Momo Storm R22 W9.5 PCD5x150 ET33 DIA110.1 (ceramic polished) | 17 299 грн. |
Диски Momo Storm 9,5x22 5x150 ET33 DIA110,1 (ceramic polished) | 17 298 грн. |
Momo Storm G2 (R22 W9.5 PCD5x150 ET33 DIA110.1) Polished | 17 407 грн. |
Momo Storm 9.5x22 5x150 ET33 DIA110.1 P | 15 570 грн. |
Momo Storm 9.5x22 5x150 ET33 DIA110.1 P | 16 114 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Схожі