Литий диск MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET42 DIA72,3
Відео 5Фото 4 | від 6 340 до 11 101 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації MOMO Revenge 56
Характеристики
MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET42 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Revenge 7x17/5x114,3 ET42 DIA72,3
Сортувати
Momo Revenge 7x17 5x114.3 ET42 DIA72.3 ANTHR | 6 340 грн. |
Momo Revenge matt black (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET42 DIA72.3) | 8 999 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET42 DIA72.3 Matt Anthracite WRVA70742514L | 10 728 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET42 DIA72.3 Matt Anthracite | 11 101 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET42 DIA72.3 Matt Black WRVB70742514L | 10 728 грн. |
Momo Revenge R17 W7 PCD5x114.3 ET42 DIA72.3 Matt Black | 11 101 грн. |
Диски Momo Revenge 7x17 5x114,3 ET42 DIA72,3 (чорний мат) (1000698242) | 8 594 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі