Литий диск MOMO Europe 8x18/5x112 ET45 DIA72,3
Фото 3 | від 7 435 до 15 644 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.3 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації MOMO Europe 9
Характеристики
MOMO Europe 8x18/5x112 ET45 DIA72,3 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MOMO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MOMO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MOMO Europe 8x18/5x112 ET45 DIA72,3
MOMO Europe R18 W8 PCD5x112 ET45 DIA72.3 matt carbon black diamond cut | 15 644 грн. |
Momo Europe 8x18 5x112 ET45 DIA72.3 P | 7 910 грн. |
Диск Momo Europe Polished R18 W8,0 PCD5x112 ET45 DIA72,3 | 7 435 грн. |
Закрити
Схожі