Фен Monte MT-5218B
Monte MT-5218B синій фіолетовий |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5218B
Усі ціни 7 →Фен Monte MT-5218 Blue MT-5218 B blue | 545 грн. |
Фен Monte MT-5218 Blue | 626 грн. |
Фен MT-5218 B 2000 Вт. 3 налаштування температури /швидкості; Кнопка «холо | 744 грн. |
Фен MONTE MT-5218B | 551 грн. |
Фен Monte MT-5218 Blue | 752 грн. |
Фен для волосся Monte (MT-5218 Blue) | 802 грн. |
Фен MONTE MT-5218 B | 580 грн. |
Модификації Monte MT-5218B
Ціни на Monte MT-5218B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5218B | від 545 грн. | 7 пропозицій | ||
Monte MT-5218V | від 555 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →