Стайлер Monte MT-5151B
Monte MT-5151B |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5151B
Випрямляч для волосся Monte MT-5151B Кераміка Чорний | 490 грн. |
Выпрямитель для волос Monte MT-5151 | 695 грн. |
Випрямляч для волосся MONTE MT-5151 | 360 грн. |
Модификації Monte MT-5151B
Ціни на Monte MT-5151B |
---|---|---|---|---|
Monte MT-5151T | від 340 грн. |
Monte MT-5151C | від 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Monte MT-5151V | від 331 грн. | 2 пропозиції | ||
Monte MT-5151R | від 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Monte MT-5151B | від 360 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →