Фен Monte MT-5216B
Monte MT-5216B |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Monte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Monte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Monte MT-5216B
Фен Monte MT-5216 Blue MT-5216 B blue | 374 грн. |
Фен Monte RMT-5216B 1600 Вт синій | 560 грн. |
Фен MONTE MT-5216B | 382 грн. |
Фен для волосся зі складаною ручкою Monte (MT-5216 Blue) | 572 грн. |
Фен MONTE MT-5216 B | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →