Машинка для стрижки Moser Edition 1400-0458
Фото 4 |
Moser Edition 1400-0458 |
|
Продуктивна мережева машинка для стрижки волосся професійного класу від іменитого німецького виробника. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для тривалих сесій. Може рекомендуватися перукарям, які віддають перевагу більш надійним і витривалім мережевим машинам акумуляторним системам. Довговічний електродвигун з посиленими обмотками та надійним віброгенератором створює до 6000 коливань за хвилину і дає значну кількість енергії для ефективного різання волосся будь-якої густоти та жорсткості.
Машинка для стрижки волосся Moser Edition 1400-0458 обладнана широким блоком лез (46 мм) із високолегованої нержавіючої сталі з алмазним заточенням. Ножі із зубцями оптимізованої форми тривалий час зберігають високі ріжучі властивості та мають гвинтове кріплення, за допомогою якого можуть бути замінені на нові. У комплект машинки входить регульований напрямний гребінь з сімома положеннями, які обмежують довжину різання величинами 4, 6, 9, 11, 13, 16 і 18 мм.
Також передбачено запатентований механізм регулювання довжини зрізу MultiClick, що дозволяє встановити один із п'яти варіантів довжини зрізу від 0,7 до 3 мм. Удосконалений корпус пристрою виконаний із щільного ударостійкого пластику та оснащений системою гасіння вібрації. Ергономічний дизайн зручний для роботи як правою, так і лівою рукою, а порівняно невелика вага не викликає передчасної втоми оператора.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moser.
Купити Moser Edition 1400-0458
Усі ціни 53 →Машинка для стрижки Moser Edition Silver (1400-0458) | 1 269 грн. |
Машинка для стрижки Moser 1400-0458 1400 Edition срібляста | 1 299 грн. |
Moser 1400-0458 Edition Silber | 1 489 грн. |
MOSER 1400 Edition (1400-0458) | 1 400 грн. |
MOSER 1400-0458 | 1 489 грн. |