Спальний мішок Mountain Equipment Lunar I Reg
Відео 1Фото 4 |
Mountain Equipment Lunar I Reg легкийкомпресійний мішок |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mountain Equipment 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mountain Equipment.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mountain Equipment Lunar I Reg
Усі ціни 6 →Спальний мішок Mountain Equipment Lunar I Regular LZ ME-003904.01476 RegLZ | 6 293 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Lunar I Regular RZ Denim Blue (ME-003904 | 6 293 грн. |
Спальник Mountain Equipment Lunar I Regular Denim Blue R правий (1053-ME-0 | 6 293 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Lunar I Regular RZ ME-003904.01476 RegRZ | 6 293 грн. |
Спальний мішок Mountain Equipment Lunar I Regular LZ Denim Blue (ME-003904 | 6 293 грн. |
Спальник Mountain Equipment Lunar I Regular Denim Blue L лівий (1053-ME-00 | 6 293 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →