Тумба під умивальник Moydodyr Denver 80-A 00-0008271
Фото 5 |
Moydodyr Denver 80-A 00-0008271 60 см80 см |
|
Корпус та фасад тумби виготовлений із ЛДСП Kronospan товщиною 16 мм. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Denver 80-A 00-0008271
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Мойдодир Denver 80-A з раковиною Vivace 00-0008271 | 12 462 грн. |
Тумба Denver 80-A с умывальником Vivace дуб эвок mdd-00-0008271 | 8 723 грн. |
Тумба Denver 80-A з умивальником Vivace 80 Дуб Евок mdd-00-0008271 | 8 723 грн. |
Тумба підвісна Мойдодир Denver 80-A з раковиною Vivace 00-0008271 | 12 462 грн. |
Тумба Denver 80-A з умивальником Vivace 80 Дуб Евок mdd-00-0008271 | 8 723 грн. |
Тумба підвісна МОЙДОДИР Denver 80-A дуб евок з умивальником Vivace 80 | 8 723 грн. |
Модификації Moydodyr Denver 80-A 00-0008271
Ціни на Moydodyr Denver 80-A 00-0008271 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Denver 60-A 00-0008270 | від 6 947 грн. | 6 пропозицій | ||
Moydodyr Denver 80-A 00-0008271 | від 8 723 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →