Тумба під умивальник Moydodyr Marko 100-A 00-0006526
Фото 7 |
Moydodyr Marko 100-A 00-0006526 |
|
Корпус виготовлений із ДСП Kronospan товщиною 16 мм. Фасад із МДФ Kronospan товщиною 16 мм. Умивальник виготовлений із штучного каменю. Напрямні плавного закривання Hettich (Німеччина).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moydodyr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moydodyr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moydodyr Marko 100-A 00-0006526
Усі ціни 9 →Тумба підвісна Мойдодир Марко 100-А 00-0006526 з умивальником COSMO-100 | 11 826 грн. |
Moidodir MARKO 100-A (COSMO-100) | 16 894 грн. |
Moidodir MARKO 100-A (COSMO-100) | 10 032 грн. |
Тумба Marko 100-A с умывальником Cosmopolitan 100 белая mdd-00-0006526 | 11 826 грн. |
Тумба Marko 100-A з умивальником Cosmopolitan 100 біла mdd-00-0006526 | 11 826 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Moydodyr Marko 100-A 00-0006526
Ціни на Moydodyr Marko 100-A 00-0006526 |
---|---|---|---|---|
Moydodyr Marko 60-A 00-0006527 | від 7 766 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Marko 70-A 00-0006584 | від 8 242 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Marko 80-A 00-0006528 | від 8 694 грн. | 9 пропозицій | ||
Moydodyr Marko 100-A 00-0006526 | від 10 032 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →