Тумба під умивальник Aquarius Silver 70 70942382
Фото 4 |
Aquarius Silver 70 70942382 |
|
Фурнітура Hafele. Корпус із ЛДСП товщиною 16 мм, фасад із ЛМДФ товщиною 16 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquarius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquarius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquarius Silver 70 70942382
Усі ціни 6 →Тумба підвісна Aquarius Silver 70 70942382 з раковиною Комо | 10 891 грн. |
Тумба Aquarius Silver консольна з умивальником Комо 70 Білий (70942382) | 12 533 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 70 70942382 з раковиною Комо | 10 778 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 70 графіт 70942383 з раковиною Комо | 11 052 грн. |
Тумба Aquarius Silver консольна з умивальником Комо 70 Графіт (70942383) | 12 718 грн. |
Тумба підвісна Aquarius Silver 70 графіт 70942383 з раковиною Комо | 10 937 грн. |
Модификації Aquarius Silver 70 70942382
Ціни на Aquarius Silver 70 70942382 |
---|---|---|---|---|
Aquarius Silver 60 70942674 | від 10 018 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 70 70942382 | від 10 778 грн. | 6 пропозицій | ||
Aquarius Silver 80 70942384 | від 11 681 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →